Zapalniczka szpiegowska żarowa z kamerą 1920x1080 FullHD
- Rejestracja video1920x1080
- Funkcja latarki
- Żarnik do zapalania papierosa
- Obsługa kart microSD do 32 GB
- Akumulator litowo-jonowy
Kod produktu: V18
Opis
Zapalniczka jest wyposażona w żarnik który po naciśnięciu spustu zapalniczki rozgrzewa się do czerwoności i umożliwia zapalenia papierosa (działa analogicznie jak zapalniczka samochodowa). Dzięki takiemu rozwiązaniu można zapalić papierosa a następnie bez żadnych podejrzeń przeprowadzać rejestrację video. Kamera rejestruje nagrania wraz z dźwiękiem w rozdzielczości HD 1920x1080 pikseli. Nagrywanie jest uruchamiane przy pomocy przycisku na spodzie zapalniczki gdzie znajduje się również obiektyw kamery oraz dioda światła białego która służy jako latarka. Kamera zapisuje nagrania na wymiennych kartach microSD. Po zdjęciu górnej części zapalniczki mamy dostęp do złącza USB. Zapalniczkę można podłączyć do komputera celem zgrania zarejestrowanych nagrań.
Zapalniczka wykonana jest z lakierowanego aluminium.
W skład zestawu wchodzą:
Zapalniczka żarowa z kamerą HD
instrukcja obsługi w j.polskim oraz angielskim,
oryginalne opakowanie,
zestaw nie zawiera karty microSD.
Specyfikacja:
| Rozdzielczość video | 1920x1080, HD 1080p, kolor |
| Format pliku video | AVI, 19 fps |
| Bit rate | 11 Mb/s |
| Wyświetlanie daty oraz godziny | Tak |
| Tryb dzień-noc (nagrywanie w ciemności) | Nie |
| Tryb aparatu | Nie |
| mikrofon | Tak – rejestracja dźwięku wraz z obrazem |
| Tryb dyktafonu (rejestracja samego dźwięku) | nie |
| Czułość mikrofonu | obszar 40 m2 |
| Wykrywanie ruchu | Nie |
| Rodzaj wykrywania ruchu | Nie dotyczy |
| Nagrywanie przy zasilaniu z ładowarki | Nie |
| Czas pracy – zasilanie z akumulatora | 75-90 minut |
| Czas pracy – zasilanie z ładowarki | Nie dotyczy |
| Akumulator | Wbudowany litowo-jonowy |
| Ładowanie akumulatora | Ładowarka lub port USB komputera |
| Pamięć | Karta microSD do 32 GB |
| Złącza | USB 2.0 |
| Odczyt danych | Podłączenie przez port USB lub czytnik kart |
| System operacyjny | WINDOWS 98/98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8/10/MAC OS/ LINUX system, automatyczna instalacja nie wymaga sterowników (działa jak pamięć USB) |
| wymiary | wysokość 82 mm, szerokość 32 mm, grubość 18 mm |
| waga | 42 g |
| producent | Kamrec |
| gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).