Okulary szpiegowskie z kamerą 1920x1080 fullHD niewidoczny obiektyw
- Rejestracja Video 1920x1080
- Niewidoczny obiektyw kamery
- Aparat fotograficzny
- Obsługa kart microSDHC do 32GB
- Ładowarka sieciowa 230V/5V
- Akumulator litowo-jonowy
- Kamera w okularach
Kod produktu: GL134
Opis
Okulary z wbudowaną kamerą fullHD rejestrują video w rozdzielczości 1920x1080 pikseli wraz z dźwiękiem wysokiej jakości. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt iż obiektyw kamery został ukryty pod przyciemnioną obudową okularów tym samym jest niewidoczny. W obudowie nie ma żadnych otworów, które mogą wzbudzić podejrzenie u osób postronnych.
Okulary są bardzo proste w obsłudze. Przy pomocy przycisku znajdującego się od wewnętrznej strony uchwytu sterujemy pracą urządzenia. Kamera zapisuje nagrania na wymiennych kartach pamięci microSDHC. Okulary posiadają soczewki „zerówki” a oprawki wykonane są z plastiku.
W skład zestawu wchodzą:
- okulary z funkcją kamery,
- kabel USB,
- instrukcja obsługi w j. polskim oraz w j.angielskim,
- oryginalne opakowanie,
- zestaw nie zawiera karty microSD.
Specyfikacja:
| Rozdzielczość video | 1920x1080, fullHD, kolor |
| Format pliku video | AVI, 30 fps |
| Bit rate | 19 Mb/s |
| Wyświetlanie daty oraz godziny | Tak |
| Tryb dzień-noc | Nie |
| Tryb aparatu | Tak, 1920x1080 |
| Mikrofon | Tak – rejestracja dźwięku wraz z obrazem |
| Tryb dyktafonu (rejestracja samego dźwięku) | Nie |
| Czułość mikrofonu | do 5 m |
| Wykrywanie ruchu | Nie |
| Rodzaj wykrywania ruchu | Nie dotyczy |
| Nagrywanie przy zasilaniu z ładowarki | Nie |
| Czas pracy – zasilanie z akumulatora | 75-85 minut |
| Czas pracy – zasilanie z ładowarki | Nie dotyczy |
| Akumulator | Wbudowany litowo-jonowy 280 mAh |
| Ładowanie akumulatora | Ładowarka lub port USB komputera |
| Pamięć | Karta microSDHC do 32 GB |
| Złącza | USB 2.0 |
| Odczyt danych | Podłączenie przez port USB lub czytnik kart |
| System operacyjny | WINDOWS 98/98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8/10/MAC OS/ LINUX system, automatyczna instalacja nie wymaga sterowników (działa jak pamięć USB) |
| Oprawki | Kolor czarny |
| Soczewki | 0 dioptrii |
| producent | Kamrec |
| gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).