Mini kamera z czujnikiem ruchu w ładowarce podczerwień
- Rejestracja Video 1080p, 720p, 480p
- wykrywanie ruchu
- rejestracja ciągła
- Funkcja NIGHT VISION - nagrywanie w całkowitej ciemności
- Obsługa kart microSD do 32GB
- Zasilanie z gniazdka 230 V
- Funkcja ładowarki USB
Kod produktu: K175
Opis
Mini kamera zabudowana w ładowarce sieciowej USB jest produktem bardzo łatwym w obsłudze. Wystarczy zainstalować kartę pamięci i wpiąć ładowarkę do gniazdka 230V. Po wykonaniu tych czynności kamera rozpoczyna automatycznie pracę. Kamera może pracować w trybie wykrywania ruchu lub w trybie rejestracji ciągłej. W trybie wykrywania ruchu kamera rozpoczyna nagranie jeżeli przed kamerą wystąpi ruch (na dystansie do 4 m) lub w pomieszczeniu zostanie zapalone lub zgaszone światło. Kamera wykonuje nagranie o długości 3 minut po czym przechodzi w stan oczekiwania do następnego zdarzenia.
W trybie rejestracji ciągłej kamera wykonuje nagrania w pętli (najstarsze nagrania są sukcesywnie usuwane). Na karcie 32 GB można zmieścić nagranie o długości 12 godzin (w jakości 480p).
Kamera pozwala na wybór 3 trybów jakości nagrania FullHD 1920x1080, HD 1280x720 oraz SD 640x480.
Mini kamera wyposażona jest w 6 diod na podczerwień które działają w paśmie 940 nm tym samym są całkowicie niewidoczne dla ludzkiego oka. Zasięg podświetlenia wynosi do 3 metrów. Kamera rejestruje video wysokiej jakości wraz z dźwiękiem.
Mini kamera szpiegowska w ładowarce może również służyć jako pełnowartościowa ładowarka USB. Posiada 2 wyjścia USB za pomocą których możemy ładować dowolne urządzenia.
W skład zestawu wchodzą:
- Mini kamera w ładowarce
- kabel USB,
- instrukcja obsługi w j. polskim oraz w j.angielskim,
- oryginalne opakowanie,
- zestaw nie zawiera karty microSD.
Specyfikacja:
| Rozdzielczość video | FullHD 1920x1080, HD 1280x720 oraz SD 640x480 |
| Format pliku video | AVI, 30 fps |
| Bit rate | 7-15 Mb/s |
| Wyświetlanie daty oraz godziny | Tak, możliwość wyłączenia |
| Tryb dzień-noc (nagrywanie w ciemności) | Tak, automatyczny 6xIR led 940 nm (niewidoczne) Zasięg do 3 metrów |
| Tryb aparatu | Nie |
| Mikrofon | Tak – rejestracja dźwięku wraz z obrazem |
| Tryb dyktafonu (rejestracja samego dźwięku) | Nie |
| Czułość mikrofonu | zasięg 3-5 m |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Rodzaj wykrywania ruchu | Detekcja ruchy do 4 metrów |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Zasialnie | Gniazdko 230 V |
| Czas pracy – zasilanie z ładowarki | Nieograniczony |
| Akumulator | brak |
| Pamięć | Karta microSDHC do 32 GB |
| Złącza | 2X USB DC 5V/2A microSD USB 2.0 |
| Odczyt danych | Podłączenie przez port USB lub czytnik kart |
| System operacyjny | WINDOWS 98/98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8/10/MAC OS/ LINUX system, automatyczna instalacja nie wymaga sterowników (działa jak pamięć USB) |
| wymiary | 7,5cm x 5,5 cm x 2,8 cm |
| waga | 100 g |
| producent | Kamrec |
| gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).