Mini kamera z czujnikiem ruchu i rejestratorem 1280x960 czuwanie 2 dni 10h video
- Rejestracja Video 1280z960
- Czujnik ruchu - uruchamianie video
- Czuwanie do 2 dni
- Ciągłe nagrywanie video do 10 godzin
- Akumulator litowo-jonowy 4400 mAh
- Zdalne sterowanie pilotem
- Obługa kart microSD do 32GB
- Ładowarka sieciowa 230V/5V
Kod produktu: X2
Opis
Mini rejestrator ze zdalnym sterowaniem pozwala na zapis materiału video wraz z dźwiękiem o długości do 10-15 godzin na karcie pamięci 32 GB lub w trybie wykrywania ruchu może czuwać przez okres do 2 dni (zasilanie z akumulatora). W trybie wykrywania ruchu urządzenie zapisuje materiał video wraz z dźwiękiem po jego wykryciu w klipach o długości kilku minut po czym przechodzi w stan oczekiwania do następnego zdarzenia. W trybie rejestracji ciągłej urządzenie nagrywa do momentu zapełniania karty pamięci. Na szczególne podkreślenie zasługuje zainstalowany akumulator o bardzo dużej pojemności 4400 mAh. Budowa urządzenie pozwala na jego łatwe ukrycie. Obiektyw kamery ma średnicę 1 mm tym samym wystarczy otwór o takiej średnicy aby dyskretnie wykonać nagranie. Urządzenie można łatwo zamontować np. pod stołem, meblościanką czy w kabinie pojazdu itp. przy pomocy taśmy klejącej. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania. W razie konieczności w łatwy sposób możemy rozpocząć lub zakończyć rejestrację. Materiał zapisywany jest na wymiennych kartach pamięci microSD.
W skład zestawu wchodzą:
- mini rejestrator z kamerą,
- pilot zdalnego sterowania,
- ładowarka sieciowa 230V/5V
- kabel USB,
- instrukcja obsługi w j. polskim,
- zestaw nie zawiera karty microSD.
Specyfikacja:
| Rozdzielczość video | 1280x960, kolor |
| Format pliku video | AVI, 30 fps |
| Bit rate | zmienny 4 Mb/s-8 Mb/s |
| Kąt widzenia kamery | 85 stopni |
| Wyświetlanie daty oraz godziny | Tak |
| Tryb dzień-noc (nagrywanie w ciemności) | Nie |
| Tryb aparatu | Tak |
| Mikrofon | Tak – rejestracja dźwięku wraz z obrazem |
| Tryb dyktafonu (rejestracja samego dźwięku) | Nie |
| Czułość mikrofonu | do 5m |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Rodzaj wykrywania ruchu | Motion detection, zasięg w zależności od wielkości poruszającego się obiektu 10-15 m |
| Tryby rejestracji video | rejestracja ciągła lub z czujnikiem ruchu |
| Nagrywanie w pętli | Nie |
| Nagrywanie przy zasilaniu z ładowarki | Nie |
| Czas pracy – zasilanie z akumulatora | czuwanie w trybie wykrywania ruchu do 2 dni rejestracja video do 10 godzin |
| Czas pracy – zasilanie z ładowarki | Nie dotyczy |
| Akumulator | litowo-polimerowy 4400 mAh |
| Ładowanie akumulatora | Ładowarka lub port USB komputera |
| Pamięć | Karta microSD do 32 GB |
| Złącza | USB 2.0 |
| Odczyt danych | Podłączenie przez port USB lub czytnik kart |
| Sterowanie pilotem | Tak |
| System operacyjny | WINDOWS98/98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8/10/MAC OS/ LINUX system, automatyczna instalacja nie wymaga sterowników (działa jak pamięć USB). |
| Wymiary | szerokość 60mm, wysokość 60, grubość 18 mm/ długość taśmy kamery 100 mm |
| Waga | 85 g |
| producent | Kamrec |
| gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).