Długopis szpiegowski z kamerą Super fullHd 16GB
- Rejestracja Video Super FullHD 2304x1296
- Aparat fotograficzny
- Dyktafon
- Wbudowana pamięć 16GB
- Akumulator litowo-jonowy
- Mini kamera szpiegowska
Kod produktu: KP29
Opis
Mini kamera Kamrec KP29 to profesjonalna kamera Super FullHD charakteryzująca się ekstremalnie wysoką jakością zarówno w zakresie rejestracji video jak i audio. Urządzenie może pracować w 3 trybach:
- kamera video (rejestracja obrazu oraz dźwięku),
- aparat fotograficzny
- dyktafon (rejestracja samego dźwięku).
Na szczególne pokreślenie zasługuje jakość rejestracji video która może odbywać się w 4 wariantach do wyboru.
- Super FullHD 2304x1296@30fps
- FullHD 1920x1080@30fps
- HD 1280x720@60fps
- HD 1280x720@30fps
Szereg parametrów rejestracji video jak rozdzielczość, stopień kompresji, ustawienia daty oraz godziny oraz inne dokonuje się przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji, która znajduje się w pamięci urządzenia.
Mini kamera wyposażona jest w wbudowaną pamięć o pojemności 16GB.
Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Sterowanie odbywa się przy pomocy jednego przycisku znajdującego się u góry urządzenia. Start rejestracji video polega na wciśnięciu przycisku. Obiektyw znajduje się nad spinką i posiada maskownicę, która można zasłonić obiektyw.
Odczyt zarejestrowanych polega na podłączeniu urządzenia do złącza USB komputera.
Urządzenie z uwagi na bardzo wysokie parametry rejestracji obrazu świetnie sprawdzi się np. w celu archiwizacji dokumentów, rejestracji wystąpień oraz wszelkich innych zdarzeń wymagających wysokiej jakości nagrania.
W skład zestawu wchodzą:
- długopis z kamerą,
- ładowarka,
- instrukcja obsługi w j. polskim,
- opakowanie,
Specyfikacja:
| Rozdzielczość video | - Super FullHD 2304x1296@30fps |
| Format pliku video | MOV |
| Bit rate | 20 Mb/s |
| Wyświetlanie daty oraz godziny | Tak |
| Tryb dzień-noc | Nie |
| Tryb aparatu | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Tryb dyktafonu (rejestracja samego dźwięku) | Tak |
| Czułość mikrofonu | do 5 metrów |
| Wykrywanie ruchu | Nie |
| Rodzaj wykrywania ruchu | Nie dotyczy |
| Nagrywanie przy zasilaniu z ładowarki | Nie |
| Czas pracy – zasilanie z akumulatora | 90 minut |
| Czas pracy – zasilanie z ładowarki | Nie dotyczy |
| Akumulator | Wbudowany litowo-jonowy 380 mAh |
| Ładowanie akumulatora | Ładowarka lub port USB komputera |
| Pamięć | Wbudowana 16 GB |
| Złącza | USB 2.0 |
| Odczyt danych | Podłączenie przez port USB |
| System operacyjny | WINDOWS 98/98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8/10/MAC OS/ LINUX system, automatyczna instalacja nie wymaga sterowników (działa jak pamięć USB) |
| wymiary | średnica 15mm, długość 155 mm |
| waga | 50 g |
| producent | Kamrec |
| gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).