W dniach 6 lipca - 20 lipca sklep jest nieczynny z powodu przerwy urlopowej.

Przepraszamy za niedogodności.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lokalizatory GPS

Przenośny lokalizator GPS

Przenośny lokalizator GPS
Przenośny lokalizator GPS

Ustalanie dokładniej pozycji

Funkcja SOS

Możliwość wykonywania połączeń telefonicznych

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

249,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Jak działa lokalizator GPS do samochodu?

Monitorowanie naszego auta jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze, jeśli wykorzysta się do tego profesjonalne urządzenia detektywistyczne. Kluczem do tego może być przenośny mini lokalizator GPS do samochodu, który wysyła za pośrednictwem aplikacji mobilnej swoje położenie z dokładnością do kilku metrów. Lokalizacja określana jest najczęściej na podstawie satelitarnego sygnału GPS, ale warto wspomnieć tu, iż konkretne miejsce można również dzięki wszechobecnym masztom sieci GSM.

Czy lokalizatory GPS muszą mieć kartę SIM?

Profesjonalne urządzenia szpiegowskie bardzo często wykorzystują możliwości, jakie może zapewnić moduł GSM na kartę SIM. Dzięki niemu lokalizatory GPS nieprzerwanie i nieustannie transmituje swoją lokalizację, ponieważ dzięki GSM można wysyłać dane w czasie rzeczywistym przez Internet. Dokładne miejsce przekazane przez mini urządzenie wraz z wcześniejszym położeniem najwygodniej prześledzić można przy pomocy intuicyjnej aplikacji mobilnej. Mini lokalizatory GPS (również do kluczy), które wyposażone są w moduł telefonu komórkowego i mikrofon, cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na atrakcyjną cenę i wysoką funkcjonalność.

Jak często trzeba ładować przenośne lokalizatory GPS?

Częstotliwość ładowania urządzeń szpiegowskich może zależeć od wydajności wbudowanej baterii, jak i też trybu działania urządzenia. Dostępny w naszej ofercie mini lokalizator GPS do samochodu jest w stanie wytrzymać bez podłączania do prądu nawet przez 5 dni. Wychodząc naprzeciw potrzebom szerszego grona potencjalnych użytkowników, w zestawie zapewniamy zarówno ładowarkę samochodową, jak i też stacjonarną wraz z kablem USB. Poza tym dostępne są również modele śledzące klucze.

Gdzie warto zamontować szpiegowski mini lokalizator GPS?

Dostępne w asortymencie naszego sklepu rozwiązania doskonale sprawdzają się przy monitoringu i zwiększaniu bezpieczeństwa prywatnych oraz firmowych aut (np. samochodów, quadów, łodzi, maszyn budowalnych, ciągników rolniczych itp.). Warto zaznaczyć tu, iż wiele osób wykorzystuje nasze produkty także przy dozorze osób starszych oraz dzieci. Nasz przenośny mini nadajnik wyróżnia się pod kątem funkcjonalnego designu, kompaktowego rozmiaru i niekrzykliwego wyglądu. Z tego też powodu we wszystkich wspomnianych wyżej pojazdach można go łatwo schować lub po prostu przyczepić do pęku kluczy.

Czy lokalizatory do kluczy to dobre rozwiązanie dla dzieci i osób starszych?

Wbrew pozorom z tych narzędzi i sprzętów detektywistycznych wcale nie muszą korzystać tylko i wyłączenie profesjonaliści z branży. Przy projektowaniu naszych rozwiązań staramy się zapewnić najwyższą funkcjonalność w prostej i przystępnej formie. Z tego też powodu nasz szpiegowski mini lokalizator GPS wyposażony został w zaledwie jeden przycisk SOS. Po przyciśnięciu urządzenie wysyła automatycznie lokalizację SMS-em na uprzednio wskazane numery telefonów (np. opiekunów, pielęgniarzy, rodziców itp.), a następnie wykonywane jest połączenie telefoniczne. Dzięki nowoczesnym usprawnieniom tego typu nasze produkty wykorzystać można również jako lokalizatory do kluczy albo paczek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl