W dniach 6 lipca - 20 lipca sklep jest nieczynny z powodu przerwy urlopowej.

Przepraszamy za niedogodności.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kamery samochodowe

Kamera samochodowa 198F Kamera samochodowa 198F
Cena:

79,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa 2-obiektywowa-przód-tył z GPS Kamera samochodowa 2-obiektywowa-przód-tył z GPS
Cena:

249,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa C600 FullHD 1080p Kamera samochodowa C600 FullHD 1080p
Cena:

109,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa Carcam K2000 FullHD 1080p Kamera samochodowa Carcam K2000 FullHD 1080p
Cena:

189,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa Carcam P5000 Kamera samochodowa Carcam P5000
Cena:

99,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa GS1000L FullHD 1080p Kamera samochodowa GS1000L FullHD 1080p
Cena:

139,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa GS8000L FullHD 1080p Kamera samochodowa GS8000L FullHD 1080p
Cena:

139,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa HD 720p 2-obiektywowa-przód-tył Kamera samochodowa HD 720p 2-obiektywowa-przód-tył
Cena:

259,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa K6000 FullHD 1080p Kamera samochodowa K6000 FullHD 1080p
Cena:

119,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa NOVATEK NT96650 UW-G1W FullHD 1080p Kamera samochodowa NOVATEK NT96650 UW-G1W FullHD 1080p
Cena:

249,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa UW-840 FullHD 1080p Kamera samochodowa UW-840 FullHD 1080p
Cena:

149,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kamera samochodowa w lusterku V5000 FullHD 1080p Kamera samochodowa w lusterku V5000 FullHD 1080p
Cena:

259,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Kamera HD już od 79 zł. Dostawa 24 godziny, gwarancja 2 lata. W ofercie sklepu znajduje się duży wybór kamer samochodowych. Ich zadaniem jest rejestracja przebiegu trasy. Zastosowanie kamery samochodowej z czujnikiem ruchu ułatwia dochodzenie swoich roszczeń w przypadku zdarzenia drogowego. Montaż kamer jest bardzo łatwy i sprowadza się do zamocowania do szyby za pomocą uchwytu z przyssawką oraz podpięcia jej do zasilania przez złącze zapalniczki. Kamera samochodowa może być wyposażona w 1 lub kilka obiektywów. Rozwiązanie takie umożliw rejestrację z wielu kanałów jednocześnie i daje pełniejszą kontrolę nad zdarzeniami w obrębie samochodu.

Kamery samochodowe posiadają wiele ciekawych funkcji takich jak: wyświetlanie daty oraz godziny na rejestrowanym materiale video, auto start zapisu po uruchomieniu silnika, G-sensor czyli czujnik przeciążenia, czujnik GPS, funkcja detekcji ruchu oraz wiele innych które sprawiają że kamera to również wielofunkcyjne urządzenie audio-video.

Kamera staje się podstawowym elementem wyposażenia, które wpływa pośrednio na bezpieczeństwo jazdy i umożliwia ograniczenie niebezpiecznych zachowań na drodze. Dlatego gorąco polecamy jej zakup.

Warto zamontować w pojeździe kamerę samochodową

Różnego rodzaju rejestratory jazdy stały się w ciągu ostatnich kilku lat niezwykle popularne. Korzystają z nich zarówno kierowcy zawodowi, pokonujący każdego dnia wiele kilometrów, jak i osoby prywatne, które chcą mieć zabezpieczenie na wypadek dochodzenia swoich praw po nieprzewidzianym zdarzeniu.

Współczesna kamera samochodowa ma przede wszystkim tę zaletę, że jest w stanie rejestrować obraz w rozdzielczości HD lub Full HD. Dzięki temu na nagraniu widoczne będą wszystkie szczegóły, łatwo będzie rozpoznać twarze, numery rejestracyjne oraz inne ważne detale. Dostępne w sprzedaży kamery samochodowe z czujnikiem ruchu współpracują z kartami microSD o pojemności do 32GB. W momencie gdy zaczyna brakować miejsca, starsze zapisy są po prostu usuwane, aby ustąpić miejsca aktualnym.

Rejestrator jazdy to przydatne urządzenie

Każdy oferowany rejestrator jazdy wyposażony jest ponadto w czytelny wyświetlacz LCD, oferujący podgląd na żywo. Dołączone ładowarki samochodowe umożliwiają szybkie naładowanie urządzenia, aby zawsze było gotowe do pracy. Istnieje także funkcja pozwalająca na zintegrowanie pracy kamery samochodowej z silnikiem – nagrywanie uruchomi się wtedy w momencie odpalenia pojazdu. W zależności od modelu urządzenia mogą funkcjonować w kilku trybach, dzięki czemu można ustalić, jak długie nagranie zmieści się na karcie.

W asortymencie znajduje się ponadto kamera do samochodu w wersji sportowej, wodoodporna. Załączone uchwyty ułatwiają montaż w różnych kierunkach, a obudowa z plexi zabezpiecza ją przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Rejestracja aż w 60 kl/s i tryb slowmotion czynią z niej doskonałe rozwiązanie na rajdy czy przejazdy terenowe.

Rejestratory samochodowe zwiększają komfort kierowcy

Wyposażając swoje auto w rejestrator samochodowy, prowadzący zyskuje pewność, że w razie kolizji będzie mógł jasno wskazać sprawcę wypadku. Kamerka przydaje się także w momencie, gdy kierowca jest jedynie świadkiem wydarzenia, które zarejestrował na swoim urządzeniu. Szeroki kąt widzenia dostępnych w sklepie urządzeń sprawia, że w polu widzenia kamery będzie znajdowało się wystarczająco dużo elementów, aby uzyskać obiektywne świadectwo. Dodatkowo na nagraniu da się umieścić dokładną godzinę i datę, co może mieć kluczowe znaczenie w toku postępowania.

Kamery samochodowe z czujnikiem ruchu do montażu w lusterku

Dla kierowców, którym zależy na wygodzie i zwyczajnie nie chcą ograniczać sobie miejsca w kabinie, przygotowaliśmy specjalny wideorejestrator samochodowy do montażu na lusterku. Ten kamuflaż powoduje, że urządzenie można zostawiać na noc w pojeździe, nie martwiąc się, że zostanie ukradzione. Model ten odznacza się takimi samymi parametrami jak inne oferowane w sklepie i rejestruje obraz w jakości Full HD.

Kamerki wyposażone w detekcję ruchu można zaprogramować tak, aby zaczynały nagrywanie w określonym momencie. G-sensor, czyli czujnik przeciążenia, to dodatkowa funkcja, która zabezpiecza nagranie przed skasowaniem w przypadku gdy wartość przeciążenia będzie zbyt wysoka. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi kamerami sportowymi, mini kamerami szpiegowskimi oraz kamerkami z czujką PIR. Wszystkie kamery posiadają 2-letnią gwarancję producenta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl