e-mail biuro@kamrec.pl

 

Zapraszamy

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
5 gadżetów szpiegowskich, które idealnie nadadzą się na oryginalny prezent
5 gadżetów szpiegowskich, które idealnie nadadzą się na oryginalny prezent

5 gadżetów szpiegowskich, które idealnie nadadzą się na oryginalny prezent

W obecnych czasach znalezienie prezentu, który będzie jednocześnie niepowtarzalny i ciekawy, wydaje się trudnym wyzwaniem. Na przyjęciach goście często prześcigają się w wymyślaniu wyjątkowych upominków, zostawiając innym niezbyt duże pole do popisu. Mimo to godnym uwagi pomysłem, który powoli staje się coraz bardziej popularny, są oryginalne gadżety szpiegowskie. Niewielkie, ale wyróżniające się dobrą jakością obrazu kamerki można łatwo ukryć w przedmiotach zazwyczaj niewzbudzających żadnej uwagi.

Długopis z wbudowaną kamerką

Długopisy z ukrytą kamerką to urządzenia szpiegowskie, które dostarczają sporo radości osobom uczącym się lub spędzającym wiele czasu w biurze. Taki gadżet pozwoli na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach albo wręcz ułatwi ich wykonywanie. Wysoka jakość wideo oraz wbudowany dyktafon umożliwią łatwe nagrywanie ważnych spotkań czy uwiecznianie potrzebnych w przyszłości dokumentów. Przy tym wszystkim długopis szpiegowski wygląda bardzo niepozornie — często trudno dostrzec wbudowaną w niego kamerkę.

https://kamrec.pl/dlugopisy-z-kamera

Kamerka wbudowana w butelkę

Niezwykłą ciekawostką dla osób, których pasją są różnego rodzaju artykuły szpiegowskie, będzie półlitrowa butelka na wodę z wbudowaną kamerką ruchu wyposażoną dodatkowo w czujnik ruchu. Całe urządzenie zostało niezwykle sprytnie zaprojektowane — mini kamera znajduje się pod etykietą napoju, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczna, a sama butelka może również służyć do picia. Taki gadżet umożliwia nagrywanie filmów charakteryzujących się obrazem i dźwiękiem bardzo dobrej jakości.

https://kamrec.pl/pl/p/Mini-kamera-szpiegowska-FullHD-z-czujnikiem-ruchu-w-butelce-0%2C5-l/232

Okulary przeciwsłoneczne z kamerką

Dosyć popularny, lecz wciąż niezwykle dyskretny gadżet szpiegowski. Dzięki swojej konstrukcji okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że wbudowaną w nie kamerkę bardzo trudno dostrzec. Jednocześnie umożliwiają nagrywanie filmów świetnej jakości i o wyjątkowo dobrej perspektywie, ponieważ kamera znajduje się na wysokości oczu. Z pewnością ucieszą każdą osobę, która ma zainteresowania detektywistyczne.

https://kamrec.pl/okulary-z-kamera

Zegarek szpiegowski z funkcją nagrywania w nocy

Jeżeli chodzi o akcesoria szpiegowskie, niezwykle ciekawym wynalazkiem jest również elegancki zegarek z kamerką, która bez trudu może nagrywać filmy w ciemności. Dzięki łatwej obsłudze oraz wielu interesującym funkcjom będzie bardzo dobrym pomysłem dla osób amatorsko lub profesjonalnie pasjonujących się ciekawymi rozwiązaniami szpiegowskimi i posiadających na ich temat sporą wiedzę.\

https://kamrec.pl/zegarki-szpiegowskie

Pudełko na chusteczki z wbudowaną mini kamerką

Wymieniając pomysłowe akcesoria detektywistyczne, nie sposób nie wspomnieć również o niepozornym pudełku na chusteczki, które może rejestrować zarówno obraz, jak i dźwięk przez wiele długich godzin. Urządzenie dobrze radzi sobie nawet w trudnych warunkach, jakimi może być słabe oświetlenie czy brak dostępu do źródła zasilania przez dłuższy czas. Ponadto tego typu pudełka na chusteczki często umożliwiają przesyłanie obrazu bezpośrednio na telefon, dając podgląd w czasie rzeczywistym na to, co się dzieje.

https://kamrec.pl/pl/p/Pudelko-na-chusteczki-mini-kamera-sieciowa-WiFi-z-czujnikiem-ruchu-transmisja-18h-30h/243

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl